Najmodernejšia interiérová strelnica
v Európe takýchto rozmerov!

Strelnicu môžeme pokojne a s hrdosťou zaradiť nielen medzi najlepšie na Slovensku, ale aj v celej Európe. Úžasné strelecké kino, vďaka ktorému si môžete zastrieľať až na viac ako 90 rozličných filmov so zvieratami, ľuďmi či inými cieľmi je zárukou nezabudnuteľného zážitku. Pokiaľ chcete pracovať na presnosti a technike a zlepšiť tak svoje schopnosti, naša krytá strelnica ponúka okrem streľby na plátno aj tunel, kde môžete ostrými nábojmi strieľať na vzdialenosť 100 a 300 metrov. Areál tak poskytuje dostatok kvalitných možností ako profesionálom, tak aj úplným amatérom.

Dokonalé strelecké možnosti
nielen pre poľovníkov

Aj keď bola prvotná myšlienka k vytvoreniu našej jedinečnej krytej strelnice so zreteľom na poľovníkov, nechceli sme ostatných nadšencov streľby obmedzovať. Preto sme sa rozhodli vytvoriť také miesto, na ktorom si na svoje príde ako skúsený poľovník, policajt alebo športový strelec, tak aj amatér či absolútny laik, ktorý si chce manipuláciu so zbraňou vyskúšať prvýkrát v živote. Na Slovensko tak prinášame dokonalé a unikátne strelecké možnosti pre každého.

komplexné služby

Krytá strelnica Hontianske Nemce je však iba jednou súčasťou rozsiahleho komplexu, o ktorý sa už dlhé roky staráme a ponúkame ho našim návštevníkom. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Chateau Hunting, v ktorom sa môžete nielen ubytovať, ale aj dokonale oddýchnuť vo wellness a spa či si vychutnať perfektnú kuchyňu. Pre naozajstných milovníkov tradičného poľovania máme k dispozícii rozsiahly revír s rozlohou viac ako 10 000 hektárov, v ktorom sa ukrývajú najrôznejšie zvieratá, od muflónov a danielov cez diviaky až po líšky či zajace. Okrem toho sa v AGROSPOL HN venujeme poctivému, zodpovednému a ekologicky prijateľnému poľnohospodárstvu, ktorého výsledkom sú kvalitné potraviny, chutné mäso a ostatné výrobky.

Príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás!